clear float
homepage Výrobky v akci
clear float
<Únor 2019>
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
všechny záznamy
17.Listopad

2. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu Praha-Chodov, 17. 11. 2018

17.11.2018  | Kde: Praha Chodov

 

Josef Vojtěch Vážný z OLYMP Fitness pokořil národní rekord v benchpressu na MČR

                                                                                                                                                      

V národním rekordu 160,5 kg na Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu Masters v Praze získal Pepa Vážný svůj další titul mistra republiky (letos v kat. M3 nad 60let + 105 kg). 

Pepa je jedním z trenérů našeho oddílu SK OLYMP Fitness Nový Bor. Už téměř rok čeká na operaci kolen a do fitka na tréninky dochází o berlích, ale ještě ho stihlo velké nachlazení, které mu vzalo značné množství sil. Pepa bez problémů cvičí se 160kg 3x3 opakování. Zde mu zřejmě nebylo dáno předvést svůj maximální výkon (180kg se stopkou na hrudníku). I tak pokořil národní rekord a na pokoření světového rekordu si ještě bude muset chvilku počkat. Jeho žena Lívie Vážná komentovala jeho výkon „Bez ohledu na výsledek byl myslím vítězem ještě před zahájením soutěže – mistrovský výkon předvedl už ráno, když z 500 m vzdáleného parkoviště do sportovní haly se svými nefunkčními koleny vůbec došel… Jsem na svého muže samozřejmě náááležitě pyšná (že ve 3. pokusu tentokrát 170 kg nevyšlo, nevadí. Příště si třeba virózu před závody odpustí a síly si raději pošetří na závody). Pepa ani nemohl vystoupat na dřevěný stupínek, ale důležité je, že hrudník a zejména triceps byly v pořádku.

Pepa jel pokusy 155kg, 160,5 (národní rekord) a 170kg neúspěšně. I přesto Pepíček získal mistrovskou třídu a my mu moc gratulujeme a přejeme pevné zdraví a ještě mnoho dalších úspěchů. Děkujeme i městu Nový Bor za podporu.

 

 

2. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 17.11. 2018
Místo konání: Praha
Personál: 

Jana Špinglová Ředitel
Pavel Hase Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Michal Sicha Postranní rozhodčí
Milan Špingl Postranní rozhodčí
Jana Špinglová Hlasatel
MUDr. Tereza Korecká Zdravotník
Členové oddílu PWL TJJM Chodov Činkovník

Plný/zkrácený výpisAbsolutní pořadíOddílové výsledky

 
Dorostenky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
Ž -57 kg - sloučená
1. Karolína Adamová 2000 / 121 / 55.7 TJ Svitavy, z.s. 70.0 72.5 76.0 76.0 1. 76.0 89.80 MVT
2. Julie Krastenicsová 2000 / 77 / 49.5 TJ Sokol Bílina 50.0 52.5 52.5 50.0 2. 50.0 64.72 VT1
3. Denisa Turková 2003 / 69 / 52.5 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 35.0 40.0 45.0 45.0 3. 45.0 55.68 VT2
Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 24 / 59.7 POWERLIFTING DK, z.s. 65.0 70.0 75.0 75.0 1. 75.0 83.94 MVT
2. Eliška Ročárková 2001 / 26 / 62.8 Powerlifting TJJM Chodov 40.0 47.5 50.0 47.5 2. 47.5 51.13 VT2
Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 14 / 71.2 TJ Olympia Zlín, z.s. 62.5 65.0 - 62.5 1. 62.5 61.46 VT1
2. Petra Mařánová 2001 / 18 / 66.5 Powerlifting Jihlava, z. s. 42.5 47.5 57.5 47.5 2. 47.5 49.01 VT3
 
Juniorky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
Ž -63 kg - sloučená
1. Tereza Herrmannová 1999 / 5 / 62.5 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 57.5 62.5 67.5 62.5 1. 62.5 67.53 VT1
2. Nikol Barkociová 1997 / 98 / 52.3 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 55.0 50.0 2. 50.0 62.06 VT2
3. Tereza Rábová 1999 / 73 / 60.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 52.5 52.5 57.5 52.5 3. 52.5 58.08 VT2
4. Michaela Kubáňová 1996 / 110 / 56.6 Doplnejch powerfliting z.s. 47.5 50.0 50.0 47.5 4. 47.5 55.42 VT2
Ž +63 kg - sloučená
1. Michaela Dubská 1997 / 41 / 81.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav, z.s. 70.0 75.0 78.0 78.0 1. 78.0 70.65 VT1
2. Kateřina Prípadová 1999 / 64 / 63.1 TJTZ Prosport Rakovník 62.5 65.0 67.5 65.0 2. 65.0 69.73 VT2
3. Johana Vančurová 1995 / 99 / 67.4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 62.5 67.5 70.0 67.5 3. 67.5 68.96 VT1
 
Ženy M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
Ž -72 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 49 / 68.5 SKST Litvínov, z.s. 70.0 75.0 77.5 75.0 1. 75.0 75.75 VT1
 
Ženy M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
Ž -63 kg - sloučená
1. Petra Mlejnková 1967 / 56 / 56.1 ARENA Pavly Kladivové s.r.o. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 72.5 85.19 EVT
2. Václava Zodererová 1961 / 74 / 51.5 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 53.5 52.5 2. 52.5 65.94 VT1
3. Jitka Mašková 1968 / 117 / 60.8 TJ Sokol Lanžhot 40.0 45.0 47.5 47.5 3. 47.5 52.42 VT3
 
Ženy M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
Ž +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 103 / 87.3 TJ Sokol Nymburk 85.0 90.0 95.0 90.0 1. 90.0 78.80 EVT
 
Ženy M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
Ž -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 62 / 60.7 TJ Spartak Chodov, z.s. 55.0 60.0 63.0 60.0 1. 60.0 66.29 MVT
 
Dorostenci
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
M - 66 kg - sloučená
1. Filip Němec 2000 / 39 / 64.3 Doplnejch powerfliting z.s. 100.0 107.5 112.5 107.5 1. 107.5 86.27 VT1
2. David Horník 2004 / 70 / 59 SK Horník PWL, z.s. 70.0 80.0 85.0 80.0 2. 80.0 69.30 VT2
M -74 kg
1. Daniel Lochman 2000 / 33 / 73.9 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 115.0 120.0 123.0 123.0 1. 123.0 88.56 MVT
2. Marek Vávra 2001 / 46 / 73.3 Sporting APIS, z.s. - Praha 107.5 115.0 117.5 115.0 2. 115.0 83.28 VT1
3. Robert Sporka 2001 / 92 / 69.3 TJ Sokol Vejprnice 100.0 105.0 107.5 107.5 3. 107.5 81.18 VT2
4. Adam Vala 2003 / 2 / 73.4 TJTZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 107.5 107.5 4. 107.5 77.78 VT2
M -83 kg
1. Filip Rybár 2001 / 112 / 82.9 TJ Přeštice 130.0 135.0 138.0 135.0 1. 135.0 90.18 MVT
2. Lukáš Wasserbauer 2001 / 59 / 82 TJ Olympia Zlín, z.s. 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 125.0 84.05 VT1
3. Vojtěch Soukup 2000 / 30 / 75 TJ Sokol Vejprnice 100.0 107.5 110.0 110.0 3. 110.0 78.39 VT2
4. Patrik Pikeš 2000 / 50 / 82.7 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 100.0 105.0 112.5 105.0 4. 105.0 70.23 VT2
5. Pavel Kolář 2000 / 61 / 75.7 TJ Kralupy, z.s. 97.5 102.5 110.0 102.5 5. 102.5 72.57 VT3
M -93 kg
1. Robin Knápek 2000 / 53 / 92.8 TJ Lanškroun 125.0 130.0 132.5 132.5 1. 132.5 83.32 VT1
2. Lukáš Horáček 2001 / 6 / 91.2 Doplnejch powerfliting z.s. 115.0 122.5 130.0 122.5 2. 122.5 77.69 VT2
3. Daniel Cibulka 2001 / 4 / 92.7 TJ Sokol Vejprnice 105.0 115.0 120.0 120.0 3. 120.0 75.50 VT2
4. Štěpán Küschner 2001 / 43 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 105.0 110.0 117.5 110.0 4. 110.0 69.53 VT3
M + 93 kg -sloučená
1. Nicolas Tóth 2001 / 68 / 100.4 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 155.0 157.5 165.0 165.0 1. 165.0 100.25 MVT
2. Václav Vlk 2000 / 120 / 103.4 Fitness Jiskra Bílina 150.0 157.5 163.0 157.5 2. 157.5 94.64 MVT
3. Artem Usov 2000 / 10 / 112.8 Doplnejch powerfliting z.s. 125.0 132.5 140.0 140.0 3. 140.0 81.77 VT1
 
Junioři
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
M -74 kg
1. Josef Pilský 1997 / 45 / 69.7 TJ Spartak Pelhřimov 117.5 122.5 125.0 122.5 1. 122.5 92.11 VT2
2. Josef Klíma 1999 / 48 / 71.9 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 107.5 78.96 VT3
M -83 kg
1. Jan Šindelář 1997 / 8 / 82.5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 150.0 158.0 162.5 162.5 1. 162.5 108.86 MVT
2. Milan Zeman 1995 / 35 / 80.6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 145.0 150.0 150.0 150.0 2. 150.0 101.92 VT1
3. Tomáš Němec 1996 / 119 / 80.4 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 147.5 152.5 152.5 147.5 3. 147.5 100.39 VT1
4. Jan Nový 1999 / 51 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 127.5 135.0 140.0 140.0 4. 140.0 95.96 VT2
5. Aleš Lidmila 1999 / 78 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 105.0 107.5 110.0 110.0 5. 110.0 74.51 VT3
M -93 kg
1. Hynek Fránek 1995 / 100 / 93 Powerlifting Brno, z.s. 160.0 170.0 175.0 175.0 1. 175.0 109.94 MVT
2. Dominik Hruška 1995 / 76 / 90 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 155.0 160.0 162.5 162.5 2. 162.5 103.74 VT1
3. Vojtěch Anderle 1996 / 7 / 90 TJ Spartak Pelhřimov 147.5 155.0 157.5 157.5 3. 157.5 100.55 VT1
4. Martin Urban 1995 / 15 / 92.9 Powerlifting Jihlava, z. s. 145.0 152.5 157.5 152.5 4. 152.5 95.85 VT1
5. Lubomír Netopil 1997 / 96 / 92.4 TJ Olympia Zlín, z.s. 140.0 140.0 147.5 147.5 5. 147.5 92.94 VT2
M + 93 kg
1. Richard Adámek 1999 / 23 / 100.6 Iron Warriors, z.s. 147.5 155.0 160.0 155.0 1. 155.0 94.10 VT2
2. Petr Sitař 1998 / 60 / 98.6 Powerlifting Brno, z.s. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 152.5 93.35 VT2
3. Michal Dorotík 1995 / 55 / 115.9 Doplnejch powerfliting z.s. 145.0 152.5 162.5 152.5 3. 152.5 88.43 VT2
4. Denis Kurečka 1999 / 20 / 104.9 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 120.0 127.5 127.5 120.0 4. 120.0 71.74 VT3
 
Muži M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
M - 83 kg - sloučená
1. Kamil Večera 1978 / 42 / 80.9 TJ Olympia Zlín, z.s. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 150.0 101.68 VT1
2. Marek Polák 1972 / 3 / 80.5 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 137.5 140.0 140.0 2. 140.0 95.20 VT2
3. Vladimír Nebola 1970 / 87 / 83 TJ Spartak Letohrad, z.s. 130.0 140.0 152.5 140.0 3. 140.0 93.45 VT2
M -93 kg
1. Zdeněk Cipriján 1974 / 47 / 92.6 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 1. 177.5 111.74 MVT
2. Vratislav Moudr 1977 / 115 / 92.8 Powerlifting Jihlava, z. s. 160.0 167.5 177.5 167.5 2. 167.5 105.32 VT1
3. Martin Hudec 1975 / 75 / 90.6 Doplnejch powerfliting z.s. 145.0 152.5 155.0 152.5 3. 152.5 97.04 VT2
4. Ladislav Dorotík 1971 / 16 / 91.2 TJ Olympia Zlín, z.s. 135.0 140.0 142.5 142.5 4. 142.5 90.37 VT2
5. Radek Mučka 1974 / 83 / 91.9 Powerlifting Staňkov 132.5 140.0 145.0 140.0 5. 140.0 88.45 VT2
6. Jaroslav Klabal 1973 / 127 / 92.9 TJ Olympia Zlín, z.s. 125.0 132.5 137.5 132.5 6. 132.5 83.28 VT3
7. Jiří Furch 1975 / 29 / 86.5 TJ Sokol Vranovice 115.0 122.5 130.0 130.0 7. 130.0 84.75 VT3
M -105 kg
1. Karel Rada 1973 / 109 / 104.8 Powerlifting Staňkov 165.0 172.5 180.0 180.0 1. 180.0 107.64 VT1
2. Zdeněk Ponocný 1974 / 123 / 103.5 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 2. 177.5 106.61 VT1
3. Radek Omamik 1975 / 21 / 102.4 TJ Olympia Zlín, z.s. 165.0 170.0 175.0 170.0 3. 170.0 102.51 VT1
4. Jan Binko 1978 / 34 / 103.6 TJ Svitavy, z.s. 160.0 170.0 175.0 170.0 4. 170.0 102.07 VT1
5. Luboš Billy 1970 / 32 / 103.4 TJ Sokol Nymburk 165.0 167.5 172.5 167.5 5. 167.5 100.65 VT1
6. Lukáš Koželuh 1974 / 101 / 97.1 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 160.0 165.0 167.5 165.0 6. 165.0 101.66 VT1
7. Radim Kopal 1974 / 80 / 97.3 SKST Litvínov, z.s. 135.0 142.5 152.5 142.5 7. 142.5 87.71 VT2
8. Radek Wasserbauer 1972 / 104 / 101.7 TJ Olympia Zlín, z.s. 140.0 150.0 160.0 140.0 8. 140.0 84.64 VT3
M -120 kg
1. Pavol Demčák 1977 / 27 / 119 TJ Sokol Nymburk 210.0 217.5 230.5 217.5 1. 217.5 125.30 EVT
2. Miroslav Slovák 1970 / 86 / 117.3 TJ Sokol Nymburk 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 185.0 106.95 VT1
3. Stanislav Macák 1977 / 37 / 113.6 SK Fitness Gym Olomouc 172.5 182.5 190.0 182.5 3. 182.5 106.40 VT1
4. Josef Mikeš 1977 / 71 / 118.4 KST Kuřim, z.s. 165.0 175.0 180.0 175.0 4. 175.0 100.94 VT1
5. Stanislav Zich 1971 / 28 / 105.9 TJ Sokol Vejprnice 150.0 165.0 170.0 170.0 5. 170.0 101.29 VT1
M +120 kg
1. Marián Přibyl 1972 / 170 / 152.1 TJTZ Prosport Rakovník 210.0 215.0 - 215.0 1. 215.0 118.72 EVT
2. Pavel Syrový 1974 / 126 / 137.3 TJ Sokol Bílina 195.0 197.5 200.0 197.5 2. 197.5 110.70 MVT
3. Jan Vítek 1971 / 107 / 150.1 Powerlifting School, z. s. 180.0 190.0 197.5 190.0 3. 190.0 105.11 VT1
 
Muži M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
M -74 kg
1. Miroslav Novotný 1964 / 63 / 71.7 TJ Sokol Rosice 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 115.0 84.64 VT2
2. Pavel Plesar 1960 / 31 / 72.1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 100.0 105.0 107.5 105.0 2. 105.0 76.97 VT3
M -83 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 1 / 82.7 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 150.0 160.0 176.0 160.0 1. 160.0 107.02 MVT
2. Libor Novák 1966 / 25 / 79.5 TJ Svitavy, z.s. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 125.0 85.67 VT2
3. Petr Zámečník 1966 / 38 / 80.7 TJ Olympia Zlín, z.s. 115.0 122.5 127.5 122.5 3. 122.5 83.18 VT2
4. Ladislav Konopásek 1964 / 114 / 82 TJTZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 4. 110.0 73.96 VT3
M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 102 / 92.6 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 180.0 113.31 EVT
2. Jiří Táborský 1963 / 124 / 92.8 Fitness Jiskra Bílina 145.0 150.0 152.5 150.0 2. 150.0 94.32 VT1
M -105 kg
1. JIří Psota 1962 / 19 / 104.8 Sporting APIS, z.s. - Praha 150.0 160.0 171.0 171.0 1. 171.0 102.26 MVT
2. Vladimír Turtev 1962 / 57 / 104.1 TJ Kralupy, z.s. 137.5 145.0 147.5 145.0 2. 145.0 86.91 VT2
3. Pavel Vyskočil 1965 / 93 / 103.2 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 120.0 130.0 140.0 130.0 3. 130.0 78.17 VT2
4. Oskar Janiak 1965 / 108 / 103.5 TJ Sokol Vítkovice 110.0 112.5 - 112.5 4. 112.5 67.57 VT3
M -120 kg
1. Martin Urban 1968 / 97 / 119.3 TJ Sokol Nymburk 160.0 162.5 167.5 167.5 1. 167.5 96.43 VT1
2. Jiří Krčmář 1962 / 17 / 112.1 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 165.0 2. 165.0 96.56 VT1
M +120 kg
1. Lubomír Růžička 1967 / 58 / 128.2 Silový trojboj Holba Hanušovice, z.s. 190.0 197.5 203.0 203.0 1. 203.0 115.10 EVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 89 / 139 TJ Sokol Bílina 175.0 180.0 182.5 180.0 2. 180.0 100.69 MVT
3. Jan Verbič 1962 / 22 / 124.9 TJ Sokol Vejprnice 115.0 122.5 130.0 122.5 3. 122.5 69.81 VT3
 
Muži M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
M -83 kg
1. Ladislav Thun 1956 / 52 / 79.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 112.5 115.0 117.5 115.0 1. 115.0 78.76 VT1
2. František Michalczyk 1954 / 54 / 79.3 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 107.5 73.80 VT2
M - 105 kg - sloučená
1. Josef Ptáček 1953 / 11 / 91.9 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 132.5 83.71 VT1
2. Ivo Huser 1950 / 66 / 90.5 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 112.5 120.0 125.0 125.0 2. 125.0 79.58 VT1
3. Jaroslav Tomi 1958 / 85 / 87.2 TJ Sokol Vítkovice 115.0 120.0 122.5 122.5 3. 122.5 79.51 VT1
- Josef Mašek 1956 / 9 / 102 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav, z.s. 110.0 115.0 120.0 0 - - -  
M +105 kg - sloučená
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 79 / 117.6 SK Olymp Fitness Nový Bor, z.s. 155.0 160.5 170.0 160.5 1. 160.5 92.72 MVT
2. Milan Mrázek 1958 / 116 / 134.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 142.5 142.5 2. 142.5 80.14 VT1
3. Jiří Krištofík 1951 / 118 / 105.1 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 110.0 115.0 120.0 120.0 3. 120.0 71.69 VT2
4. Petr Zamazal 1956 / 111 / 107.6 SKST Litvínov, z.s. 105.0 112.5 115.0 115.0 4. 115.0 68.15 VT3
5. Ivan Veselý 1949 / 13 / 114.8 TJ Kralupy, z.s. 100.0 100.0 102.5 100.0 5. 100.0 58.13 VT3
 
Muži M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
M -83 kg
1. Antonín Soušek 1946 / 106 / 82.2 SK Fitness Gym Olomouc 112.5 117.5 122.5 117.5 1. 117.5 78.89 MVT
2. Karel Olič 1947 / 88 / 80.6 TJ Kralupy, z.s. 100.0 105.0 110.0 105.0 2. 105.0 71.35 VT1
M -93 kg
1. Jiří Horník 1948 / 125 / 89.6 SK Horník PWL, z.s. 115.0 125.0 130.0 130.0 1. 130.0 83.17 MVT
2. František Tvrzník 1948 / 90 / 87 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 80.0 85.0 90.0 85.0 2. 85.0 55.24 VT3
M -105 kg
1. Alexander Kolář 1943 / 67 / 101.5 TJ Olympia Zlín, z.s. 85.0 92.5 97.5 97.5 1. 97.5 58.99 VT3
2. František Hromas 1947 / 82 / 102.4 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 97.5 97.5 2. 97.5 58.79 VT3
3. Václav Primus 1948 / 72 / 99.3 TJ Spartak Pelhřimov 87.5 92.5 97.5 87.5 3. 87.5 53.40 VT3
 

Absolutní pořadí

Dorostenky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Karolína Adamová 2000 / 121 / 55.7 TJ Svitavy, z.s. 70.0 72.5 76.0 76.0 1. 76.0 89.80 MVT
2. Dominika Jansová 2001 / 24 / 59.7 POWERLIFTING DK, z.s. 65.0 70.0 75.0 75.0 1. 75.0 83.94 MVT
3. Julie Krastenicsová 2000 / 77 / 49.5 TJ Sokol Bílina 50.0 52.5 52.5 50.0 2. 50.0 64.72 VT1
4. Lucie Daňková 2000 / 14 / 71.2 TJ Olympia Zlín, z.s. 62.5 65.0 - 62.5 1. 62.5 61.46 VT1
5. Denisa Turková 2003 / 69 / 52.5 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 35.0 40.0 45.0 45.0 3. 45.0 55.68 VT2
6. Eliška Ročárková 2001 / 26 / 62.8 Powerlifting TJJM Chodov 40.0 47.5 50.0 47.5 2. 47.5 51.13 VT2
7. Petra Mařánová 2001 / 18 / 66.5 Powerlifting Jihlava, z. s. 42.5 47.5 57.5 47.5 2. 47.5 49.01 VT3
Juniorky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Michaela Dubská 1997 / 41 / 81.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav, z.s. 70.0 75.0 78.0 78.0 1. 78.0 70.65 VT1
2. Kateřina Prípadová 1999 / 64 / 63.1 TJTZ Prosport Rakovník 62.5 65.0 67.5 65.0 2. 65.0 69.73 VT2
3. Johana Vančurová 1995 / 99 / 67.4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 62.5 67.5 70.0 67.5 3. 67.5 68.96 VT1
4. Tereza Herrmannová 1999 / 5 / 62.5 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 57.5 62.5 67.5 62.5 1. 62.5 67.53 VT1
5. Nikol Barkociová 1997 / 98 / 52.3 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 55.0 50.0 2. 50.0 62.06 VT2
6. Tereza Rábová 1999 / 73 / 60.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 52.5 52.5 57.5 52.5 3. 52.5 58.08 VT2
7. Michaela Kubáňová 1996 / 110 / 56.6 Doplnejch powerfliting z.s. 47.5 50.0 50.0 47.5 4. 47.5 55.42 VT2
Ženy M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Lucie Šuková 1974 / 49 / 68.5 SKST Litvínov, z.s. 70.0 75.0 77.5 75.0 1. 75.0 75.75 VT1
Ženy M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Petra Mlejnková 1967 / 56 / 56.1 ARENA Pavly Kladivové s.r.o. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 72.5 85.19 EVT
2. Václava Zodererová 1961 / 74 / 51.5 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 53.5 52.5 2. 52.5 65.94 VT1
3. Jitka Mašková 1968 / 117 / 60.8 TJ Sokol Lanžhot 40.0 45.0 47.5 47.5 3. 47.5 52.42 VT3
Ženy M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Hana Takáčová 1954 / 103 / 87.3 TJ Sokol Nymburk 85.0 90.0 95.0 90.0 1. 90.0 78.80 EVT
Ženy M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Adina Hyková 1943 / 62 / 60.7 TJ Spartak Chodov, z.s. 55.0 60.0 63.0 60.0 1. 60.0 66.29 MVT
Dorostenci
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Nicolas Tóth 2001 / 68 / 100.4 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 155.0 157.5 165.0 165.0 1. 165.0 100.25 MVT
2. Václav Vlk 2000 / 120 / 103.4 Fitness Jiskra Bílina 150.0 157.5 163.0 157.5 2. 157.5 94.64 MVT
3. Filip Rybár 2001 / 112 / 82.9 TJ Přeštice 130.0 135.0 138.0 135.0 1. 135.0 90.18 MVT
4. Daniel Lochman 2000 / 33 / 73.9 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 115.0 120.0 123.0 123.0 1. 123.0 88.56 MVT
5. Filip Němec 2000 / 39 / 64.3 Doplnejch powerfliting z.s. 100.0 107.5 112.5 107.5 1. 107.5 86.27 VT1
6. Lukáš Wasserbauer 2001 / 59 / 82 TJ Olympia Zlín, z.s. 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 125.0 84.05 VT1
7. Robin Knápek 2000 / 53 / 92.8 TJ Lanškroun 125.0 130.0 132.5 132.5 1. 132.5 83.32 VT1
8. Marek Vávra 2001 / 46 / 73.3 Sporting APIS, z.s. - Praha 107.5 115.0 117.5 115.0 2. 115.0 83.28 VT1
9. Artem Usov 2000 / 10 / 112.8 Doplnejch powerfliting z.s. 125.0 132.5 140.0 140.0 3. 140.0 81.77 VT1
10. Robert Sporka 2001 / 92 / 69.3 TJ Sokol Vejprnice 100.0 105.0 107.5 107.5 3. 107.5 81.18 VT2
11. Vojtěch Soukup 2000 / 30 / 75 TJ Sokol Vejprnice 100.0 107.5 110.0 110.0 3. 110.0 78.39 VT2
12. Adam Vala 2003 / 2 / 73.4 TJTZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 107.5 107.5 4. 107.5 77.78 VT2
13. Lukáš Horáček 2001 / 6 / 91.2 Doplnejch powerfliting z.s. 115.0 122.5 130.0 122.5 2. 122.5 77.69 VT2
14. Daniel Cibulka 2001 / 4 / 92.7 TJ Sokol Vejprnice 105.0 115.0 120.0 120.0 3. 120.0 75.50 VT2
15. Pavel Kolář 2000 / 61 / 75.7 TJ Kralupy, z.s. 97.5 102.5 110.0 102.5 5. 102.5 72.57 VT3
16. Patrik Pikeš 2000 / 50 / 82.7 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 100.0 105.0 112.5 105.0 4. 105.0 70.23 VT2
17. Štěpán Küschner 2001 / 43 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 105.0 110.0 117.5 110.0 4. 110.0 69.53 VT3
18. David Horník 2004 / 70 / 59 SK Horník PWL, z.s. 70.0 80.0 85.0 80.0 2. 80.0 69.30 VT2
Junioři
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Hynek Fránek 1995 / 100 / 93 Powerlifting Brno, z.s. 160.0 170.0 175.0 175.0 1. 175.0 109.94 MVT
2. Jan Šindelář 1997 / 8 / 82.5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 150.0 158.0 162.5 162.5 1. 162.5 108.86 MVT
3. Dominik Hruška 1995 / 76 / 90 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 155.0 160.0 162.5 162.5 2. 162.5 103.74 VT1
4. Milan Zeman 1995 / 35 / 80.6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 145.0 150.0 150.0 150.0 2. 150.0 101.92 VT1
5. Vojtěch Anderle 1996 / 7 / 90 TJ Spartak Pelhřimov 147.5 155.0 157.5 157.5 3. 157.5 100.55 VT1
6. Tomáš Němec 1996 / 119 / 80.4 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 147.5 152.5 152.5 147.5 3. 147.5 100.39 VT1
7. Jan Nový 1999 / 51 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 127.5 135.0 140.0 140.0 4. 140.0 95.96 VT2
8. Martin Urban 1995 / 15 / 92.9 Powerlifting Jihlava, z. s. 145.0 152.5 157.5 152.5 4. 152.5 95.85 VT1
9. Richard Adámek 1999 / 23 / 100.6 Iron Warriors, z.s. 147.5 155.0 160.0 155.0 1. 155.0 94.10 VT2
10. Petr Sitař 1998 / 60 / 98.6 Powerlifting Brno, z.s. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 152.5 93.35 VT2
11. Lubomír Netopil 1997 / 96 / 92.4 TJ Olympia Zlín, z.s. 140.0 140.0 147.5 147.5 5. 147.5 92.94 VT2
12. Josef Pilský 1997 / 45 / 69.7 TJ Spartak Pelhřimov 117.5 122.5 125.0 122.5 1. 122.5 92.11 VT2
13. Michal Dorotík 1995 / 55 / 115.9 Doplnejch powerfliting z.s. 145.0 152.5 162.5 152.5 3. 152.5 88.43 VT2
14. Josef Klíma 1999 / 48 / 71.9 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 107.5 78.96 VT3
15. Aleš Lidmila 1999 / 78 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 105.0 107.5 110.0 110.0 5. 110.0 74.51 VT3
16. Denis Kurečka 1999 / 20 / 104.9 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 120.0 127.5 127.5 120.0 4. 120.0 71.74 VT3
Muži M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Pavol Demčák 1977 / 27 / 119 TJ Sokol Nymburk 210.0 217.5 230.5 217.5 1. 217.5 125.30 EVT
2. Marián Přibyl 1972 / 170 / 152.1 TJTZ Prosport Rakovník 210.0 215.0 - 215.0 1. 215.0 118.72 EVT
3. Zdeněk Cipriján 1974 / 47 / 92.6 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 1. 177.5 111.74 MVT
4. Pavel Syrový 1974 / 126 / 137.3 TJ Sokol Bílina 195.0 197.5 200.0 197.5 2. 197.5 110.70 MVT
5. Karel Rada 1973 / 109 / 104.8 Powerlifting Staňkov 165.0 172.5 180.0 180.0 1. 180.0 107.64 VT1
6. Miroslav Slovák 1970 / 86 / 117.3 TJ Sokol Nymburk 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 185.0 106.95 VT1
7. Zdeněk Ponocný 1974 / 123 / 103.5 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 2. 177.5 106.61 VT1
8. Stanislav Macák 1977 / 37 / 113.6 SK Fitness Gym Olomouc 172.5 182.5 190.0 182.5 3. 182.5 106.40 VT1
9. Vratislav Moudr 1977 / 115 / 92.8 Powerlifting Jihlava, z. s. 160.0 167.5 177.5 167.5 2. 167.5 105.32 VT1
10. Jan Vítek 1971 / 107 / 150.1 Powerlifting School, z. s. 180.0 190.0 197.5 190.0 3. 190.0 105.11 VT1
11. Radek Omamik 1975 / 21 / 102.4 TJ Olympia Zlín, z.s. 165.0 170.0 175.0 170.0 3. 170.0 102.51 VT1
12. Jan Binko 1978 / 34 / 103.6 TJ Svitavy, z.s. 160.0 170.0 175.0 170.0 4. 170.0 102.07 VT1
13. Kamil Večera 1978 / 42 / 80.9 TJ Olympia Zlín, z.s. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 150.0 101.68 VT1
14. Lukáš Koželuh 1974 / 101 / 97.1 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 160.0 165.0 167.5 165.0 6. 165.0 101.66 VT1
15. Stanislav Zich 1971 / 28 / 105.9 TJ Sokol Vejprnice 150.0 165.0 170.0 170.0 5. 170.0 101.29 VT1
16. Josef Mikeš 1977 / 71 / 118.4 KST Kuřim, z.s. 165.0 175.0 180.0 175.0 4. 175.0 100.94 VT1
17. Luboš Billy 1970 / 32 / 103.4 TJ Sokol Nymburk 165.0 167.5 172.5 167.5 5. 167.5 100.65 VT1
18. Martin Hudec 1975 / 75 / 90.6 Doplnejch powerfliting z.s. 145.0 152.5 155.0 152.5 3. 152.5 97.04 VT2
19. Marek Polák 1972 / 3 / 80.5 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 137.5 140.0 140.0 2. 140.0 95.20 VT2
20. Vladimír Nebola 1970 / 87 / 83 TJ Spartak Letohrad, z.s. 130.0 140.0 152.5 140.0 3. 140.0 93.45 VT2
21. Ladislav Dorotík 1971 / 16 / 91.2 TJ Olympia Zlín, z.s. 135.0 140.0 142.5 142.5 4. 142.5 90.37 VT2
22. Radek Mučka 1974 / 83 / 91.9 Powerlifting Staňkov 132.5 140.0 145.0 140.0 5. 140.0 88.45 VT2
23. Radim Kopal 1974 / 80 / 97.3 SKST Litvínov, z.s. 135.0 142.5 152.5 142.5 7. 142.5 87.71 VT2
24. Jiří Furch 1975 / 29 / 86.5 TJ Sokol Vranovice 115.0 122.5 130.0 130.0 7. 130.0 84.75 VT3
25. Radek Wasserbauer 1972 / 104 / 101.7 TJ Olympia Zlín, z.s. 140.0 150.0 160.0 140.0 8. 140.0 84.64 VT3
26. Jaroslav Klabal 1973 / 127 / 92.9 TJ Olympia Zlín, z.s. 125.0 132.5 137.5 132.5 6. 132.5 83.28 VT3
Muži M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Lubomír Růžička 1967 / 58 / 128.2 Silový trojboj Holba Hanušovice, z.s. 190.0 197.5 203.0 203.0 1. 203.0 115.10 EVT
2. Jiří Kati 1965 / 102 / 92.6 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 180.0 113.31 EVT
3. Čestmír Wolf 1959 / 1 / 82.7 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 150.0 160.0 176.0 160.0 1. 160.0 107.02 MVT
4. JIří Psota 1962 / 19 / 104.8 Sporting APIS, z.s. - Praha 150.0 160.0 171.0 171.0 1. 171.0 102.26 MVT
5. Jiří Kadlec 1966 / 89 / 139 TJ Sokol Bílina 175.0 180.0 182.5 180.0 2. 180.0 100.69 MVT
6. Jiří Krčmář 1962 / 17 / 112.1 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 165.0 2. 165.0 96.56 VT1
7. Martin Urban 1968 / 97 / 119.3 TJ Sokol Nymburk 160.0 162.5 167.5 167.5 1. 167.5 96.43 VT1
8. Jiří Táborský 1963 / 124 / 92.8 Fitness Jiskra Bílina 145.0 150.0 152.5 150.0 2. 150.0 94.32 VT1
9. Vladimír Turtev 1962 / 57 / 104.1 TJ Kralupy, z.s. 137.5 145.0 147.5 145.0 2. 145.0 86.91 VT2
10. Libor Novák 1966 / 25 / 79.5 TJ Svitavy, z.s. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 125.0 85.67 VT2
11. Miroslav Novotný 1964 / 63 / 71.7 TJ Sokol Rosice 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 115.0 84.64 VT2
12. Petr Zámečník 1966 / 38 / 80.7 TJ Olympia Zlín, z.s. 115.0 122.5 127.5 122.5 3. 122.5 83.18 VT2
13. Pavel Vyskočil 1965 / 93 / 103.2 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 120.0 130.0 140.0 130.0 3. 130.0 78.17 VT2
14. Pavel Plesar 1960 / 31 / 72.1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 100.0 105.0 107.5 105.0 2. 105.0 76.97 VT3
15. Ladislav Konopásek 1964 / 114 / 82 TJTZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 4. 110.0 73.96 VT3
16. Jan Verbič 1962 / 22 / 124.9 TJ Sokol Vejprnice 115.0 122.5 130.0 122.5 3. 122.5 69.81 VT3
17. Oskar Janiak 1965 / 108 / 103.5 TJ Sokol Vítkovice 110.0 112.5 - 112.5 4. 112.5 67.57 VT3
Muži M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 79 / 117.6 SK Olymp Fitness Nový Bor, z.s. 155.0 160.5 170.0 160.5 1. 160.5 92.72 MVT
2. Josef Ptáček 1953 / 11 / 91.9 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 132.5 83.71 VT1
3. Milan Mrázek 1958 / 116 / 134.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 142.5 142.5 2. 142.5 80.14 VT1
4. Ivo Huser 1950 / 66 / 90.5 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 112.5 120.0 125.0 125.0 2. 125.0 79.58 VT1
5. Jaroslav Tomi 1958 / 85 / 87.2 TJ Sokol Vítkovice 115.0 120.0 122.5 122.5 3. 122.5 79.51 VT1
6. Ladislav Thun 1956 / 52 / 79.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 112.5 115.0 117.5 115.0 1. 115.0 78.76 VT1
7. František Michalczyk 1954 / 54 / 79.3 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 107.5 73.80 VT2
8. Jiří Krištofík 1951 / 118 / 105.1 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 110.0 115.0 120.0 120.0 3. 120.0 71.69 VT2
9. Petr Zamazal 1956 / 111 / 107.6 SKST Litvínov, z.s. 105.0 112.5 115.0 115.0 4. 115.0 68.15 VT3
10. Ivan Veselý 1949 / 13 / 114.8 TJ Kralupy, z.s. 100.0 100.0 102.5 100.0 5. 100.0 58.13 VT3
- Josef Mašek 1956 / 9 / 102 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav, z.s. 110.0 115.0 120.0 0 - - -  
Muži M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3BP#TotalBodyVT
1. Jiří Horník 1948 / 125 / 89.6 SK Horník PWL, z.s. 115.0 125.0 130.0 130.0 1. 130.0 83.17 MVT
2. Antonín Soušek 1946 / 106 / 82.2 SK Fitness Gym Olomouc 112.5 117.5 122.5 117.5 1. 117.5 78.89 MVT
3. Karel Olič 1947 / 88 / 80.6 TJ Kralupy, z.s. 100.0 105.0 110.0 105.0 2. 105.0 71.35 VT1
4. Alexander Kolář 1943 / 67 / 101.5 TJ Olympia Zlín, z.s. 85.0 92.5 97.5 97.5 1. 97.5 58.99 VT3
5. František Hromas 1947 / 82 / 102.4 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 97.5 97.5 2. 97.5 58.79 VT3
6. František Tvrzník 1948 / 90 / 87 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 80.0 85.0 90.0 85.0 2. 85.0 55.24 VT3
7. Václav Primus 1948 / 72 / 99.3 TJ Spartak Pelhřimov 87.5 92.5 97.5 87.5 3. 87.5 53.40 VT3

Oddílové výsledky

Oddílové výsledky
 
#OddílTotalWilksBody
1 TJ Sokol Nymburk 992.5 604.69 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2 TJ Olympia Zlín, z.s. 1 290.0 843.10 53 [12, 12, 12, 9, 8]
3 Colbert club SSK Vítkovice, z.s. 1 372.5 886.76 51 [12, 12, 9, 9, 9]
4 TJ Spartak Pelhřimov 597.5 388.56 49 [12, 12, 9, 8, 8]
5 TJ Sokol Bílina 782.5 494.46 48 [12, 9, 9, 9, 9]
6 Doplnejch powerfliting z.s. 722.5 486.62 45 [12, 9, 8, 8, 8]
7 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 495.0 385.09 44 [12, 9, 8, 8, 7]
8 TJ Sokol Vejprnice 630.0 406.17 38 [8, 8, 8, 8, 6]
9 TJTZ Prosport Rakovník 497.5 340.19 35 [12, 9, 7, 7]
10 TJ Viktorie Bohumín, z.s. 272.5 223.46 32 [12, 12, 8]
11 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun, z.s. 348.0 241.83 30 [12, 12, 6]
12 TJ Kralupy, z.s. 452.5 288.96 30 [9, 9, 6, 6]
13 SK Fitness Gym Olomouc 440.0 280.49 29 [12, 9, 8]
14 TJ Svitavy, z.s. 371.0 277.54 28 [12, 9, 7]
15 TJ Sokol Lanžhot 240.0 194.62 26 [9, 9, 8]
16 Powerlifting Jihlava, z. s. 367.5 250.18 25 [9, 9, 7]
17 SKST Litvínov, z.s. 332.5 231.61 23 [12, 7, 4]
18 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 380.0 235.07 22 [9, 8, 5]
19 Powerlifting Brno, z.s. 327.5 203.29 21 [12, 9]
20 Sporting APIS, z.s. - Praha 286.0 185.54 21 [12, 9]
21 SK Horník PWL, z.s. 210.0 152.47 21 [12, 9]
22 Powerlifting Staňkov 320.0 196.09 18 [12, 6]
23 Fitness Jiskra Bílina 307.5 188.96 18 [9, 9]
24 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 255.0 178.89 18 [9, 9]
25 TJ Sokol Vítkovice 235.0 147.08 15 [8, 7]
26 Silový trojboj Holba Hanušovice, z.s. 203.0 115.10 12 [12]
27 Iron Warriors, z.s. 155.0 94.10 12 [12]
28 SK Olymp Fitness Nový Bor, z.s. 160.5 92.72 12 [12]
29 TJ Přeštice 135.0 90.18 12 [12]
30 ARENA Pavly Kladivové s.r.o. 72.5 85.19 12 [12]
31 TJ Sokol Rosice 115.0 84.64 12 [12]
32 POWERLIFTING DK, z.s. 75.0 83.94 12 [12]
33 TJ Lanškroun 132.5 83.32 12 [12]
34 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav, z.s. 78.0 70.65 12 [12]
35 TJ Spartak Chodov, z.s. 60.0 66.29 12 [12]
36 TJ Sokol Žižkov 52.5 65.94 9 [9]
37 Powerlifting TJJM Chodov 47.5 51.13 9 [9]
38 Powerlifting School, z. s. 190.0 105.11 8 [8]
39 TJ Spartak Letohrad, z.s. 140.0 93.45 8 [8]
40 KST Kuřim, z.s. 175.0 100.94 7 [7]
41 TJ Sokol Vranovice 130.0 84.75 4 [4]