clear float
homepage Výrobky v akci
clear float

Fitko

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí - Pátek   09.00 - 21.00 hod.
Sobota - Neděle  09.30 - 18.30 hod.

Jednotlivý vstup stojí                45 Kč.

Měsíční permanentka                  450 Kč
10-ti vstupová permanentka    400 Kč.
Ceny tříměsíční, půlroční a roční permanentky (popř. na aerobní aktivity) naleznete v našem ceníku.

Vezměte si sportovní oblečení, sportovní sálovou obuv na přezutí a ručník.
Nabízíme široký sortiment nápojů, spalovače tuků, stimulanty výkonu, které si můžete zakoupit na baru. Nošení vlastních nápojů je zakázáno.

Celé Fitnesscentrum je vybaveno stroji GRÜN SPORT, jejichž kvalita je již světové proslulá. Nejlepší řada strojů umožňuje využívat nové cvičební úhly a vede k celkové symetrii pohybu. Jsou použity nové technologie a biomechanika. Ve fitku se nachází na 40 stanovišť, na ploše 260 m2. Stroje jsou koncipovány k procvičení celého těla.
Nově jsme pro vás rozšířili aerobní zónu o 2 běhací pásy a jeden eleptický trenažer. Dále máme pro vás k dispozici dva steppery (simulující chůzi do schodů)  značky Sapilo a čtyři kola. Celá aerobní zona je místnost, oddělena od fitnesscentra, která je ozvučena domácím kinem, možno si donést vlastní CD k poslechu.
 

Info Fitko: 608 717 300

Jako fitness se označují sportovní aktivity i celkový životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy apod., při současném působení na upevňování zdraví a rozvoj síly. Pro fitness cvičení se používají kromě tradičních činek i různé speciální stroje, trenažery apod., které jsou běžně k dispozici i v našem fitness centru. Mimo cvičení pak zájemci zpravidla dodržují určitý dietní režim, případně používají různé doplňky výživy.

S výběrem vhodných doplnků výživy vám rádi poradíme.

U nás si můžete zakoupit veškeré výrobky přímo na baru. Máme široký sortiment proteinů, sacharidových nápojů, stimulantů výkonu, spalovačů tuků, vitamínů...